Contact

Indien u contact wilt opnemen met Geschud(t) kunt u mailen naar info@geschudt.nl

Bouwlocatie Geschud(t)
Geschud(t)-Lora bouwt sinds 2011 op een gezamenlijke corsobouwlocatie aan de Lievelderweg.
Adres: Lievelderweg 92
Postcode: 7131
Plaats: Lichtenvoorde


View Larger Map

Dagelijks bestuur:

Voorzitter: Marc Plaggenburg, marc@geschudt.nl
Secretariaat: Ann-Rien Droppers, secretariaat@geschudt.nl
Financieel: Marion Doppen, marion@geschudt.nl

Overige bestuursleden:
Walter Plaggenburg, walter@geschudt.nl
Raymond ten Have, raymond@geschudt.nl
Jan Wassink, jan@geschudt.nl
Jesper Blom, jesper@geschudt.nl